Iskolánk a Bács-Kiskun megyei Ordas községben található. Kisiskola, jelenleg 20 gyermek tanul az intézményben. Vannak közöttük nehéz szociális körülmények között élők, akik segítség nélkül nem jutnának hozzá táborozáshoz, kiránduláshoz.

Ebben több év óta támogatja őket a Kerub Segélyszervezet Alapítványa. Nyaranta tábort szerveznek a falunkban és olyan tevékenységeket, kirándulásokat szerveztek ezen belül, amely segítségével ezek a gyermekek is eljutottak az ország több részére is. Így pl. Bikalra, Budapestre is.

Nem csak egyes gyerekeket, hanem az intézményünket is támogatták a farsangi bál, a karácsonyi jótékonysági est kapcsán, ahol fellépő művészeket biztosították. Ezen kívül Ordas falu legfontosabb és legtöbb embert megmozgató rendezvényén, a falunapon „Kölyök Kuckó” néven gyermekprogramot biztosítottak.

Köszönjük támogatásukat és munkájukhoz további sok sikert kívánunk!